top of page

Bilgi Merkezi

BILMENIZ GEREKEN HER ŞEY

Ödeyeceğim kira bedeline neler dahil?

Kurs ve seminer düzenliyor musunuz?

Psikologlara özel supervizyon online ve offline eğitimler olacaktır. 

İndirimli paketleriniz var mı?

Uzun süreli kiralamalar için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

Danışan ücreti nasıl ödüyor

Psıkolog danışanı ile para transferi içerisinde bulunmak istemiyorsa daha öncesinden deske bilgisini verip danışanı deskte görevli personlimize yönlendirerek ödeme işlemini tamamlayabilir. Daha sonrasında kendisi ücretini buradan alabilir. Bunun için ekstra herhangi bir ücret ödemez  

Oda Rezervasyonu Nasıl Yapılır 

Sitemizdeki online rezervasyon bölümünde yer alan bilgileri ve danışan bilgilerini doldurarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu sistemi kullanabilir istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. 

Burası bir psikoloğun ofisi mi

Hayır burası bir psikoloğa bağlı bir ofis olmayıp bir kiralama şirketidir. Tüm psikologların diplomalarını ibraz etmek kaydıyla kullanabilecekleri açık psikolog ofisleri şeklinde dizayn edilmiştir. Kullanıcıların hepsi bu şekilde hizmet vermektedir. 

Oyun odasına istediğimiz materyali getirebilir miyiz

Oyun odası klinik psikolog danışmanız tarafından dizayn edilmiştir. İstediğiniz materyali getirebilir özel eğitim için kullanabilirsiniz. 

Ödeyeceğiniz kira bedeline 50 dakikalık görüşme odası kullanımı su kalem peçete bloknot dahil olup. Dış mekanda danışanlarınızın sizin adına karşılanması ve yönlendirilmesi. Görüşme odasında yapacağınız görüşme boyunca dışarda isminiz asılı olacağı bir dijital ekran bulunacaktır.  

Bize Ulaşın

Sorularınız İçin 

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page